Obchod Globál s.r.o. - kúrenie, kotly, pelety
U nás získate zvýhodnené splátky
Quatro

Kotly Blaze Harmony

Kotly a horáky BLAZE HARMONY sú výsledkom dlhodobého výskumu a vývoja firmy v oblasti spaľovania biomasy. Pyrolytické kotly sa výrazne odlišujú od bežných riešení a poskytujú užívateľom úsporu aj komfort. Pyrolitycké kotly s inovatívnym rotačným horákom na spaľovanie peliet poskytujú najuniverzálnejšie riešenie pre spaľovanie biomasy. Technické riešenia sa zameriavajú na komfort obsluhy, jednoduchú montáž a bezproblémovú prevádzku. Kotly ponúkajú excelentný pomer cena/výkon. Sú vybavené mnohými patentovanými riešeniami. Kotly a horáky vyhovujú požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.Splyňovacie kotly

Splyňovacie kotly, kotle na kusové drevo, brikety, štiepku a piliny

Kotly na kusové drevo, brikety, štiepku a piliny. Použité patenty v týchto kotloch: udržiavanie žeravej pahreby až 24 hodín, komplexná protikorózna ochrana s 5 ročnou zárukou. Dlhodobé a kvalitné horenie je zabezpečené regulovateľným výkonom 50-130 %. Kotly majú nízku spotrebu paliva. Účinnosť je 92 % v celom rozsahu výkonu. Ľahké a účinné čistenie výmenníka umožňujú špeciálne turbolátory. Odvod popola je samočinný vďaka spádovanému dnu splyňovacej komory. Kotly vyhovujú požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Rozsah výkonov: 9 - 40 kW. Palivo: kusové drevo, brikety, štiepka a piliny. Rozmery (v,š,h): 1150 - 1350 mm, 570 - 750 mm, 645 mm.

Technické údaje a rozmery

Na tento výrobok máte možnosť využiť štátne dotácie z programu
Štátne dotácie Zelená domácnostiam
Kombinované kotly

Splyňovacie kotly, kotle na drevo, brikety, pelety, agropelety, štiepku a piliny

Kotly pre spaľovanie peliet a agropeliet s rotačným horákom. Bezúdržbové spaľovanie peliet. Rotačná spaľovacia komora. Použité patenty v týchto kotloch: rozdelenie vzduchu na primárne a sekundárne spaľovanie s možnosťou nastavenia a špeciálne uloženie ložísk pre plynulý chod otáčok. Kotlom nerobí problém aj spaľovanie peliet horšej kvality a agropeliet. Ekvitermná riadiaca jednotka s modulom ecoNET pre vzdialený prístup, obsluhu a servis. Kotly vyhovujú požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Rozsah regulácie výkonu: 5 - 40 kW. Palivo: drevo, brikety, pelety, agropelety, štiepka, piliny. Rozmery (v,š,h): 1150 - 1350 mm, 570 - 750 mm, 1015 mm.

Technické údaje a rozmery
Inovatívne horáky na prestavbu drevo - uhoľných kotlov na automatické


Inovatívne horáky na prestavbu drevo - uhoľných kotlov na automatické na pelety

Horáky s rotačnou samočistiacou spaľovacou komorou - patentované riešenie. Najvyššia kvalita spracovania, inovatívny čistiaci mechanizmus. Pohodlie, komfort a úspora času pri užívaní. Možnosť spaľovania peliet horšej kvality bez prevádzkových problémov. Optimalizácia procesov vykurovania - ekonomické a prevádzkové výhody (zníženie nákladov na vykurovanie a údržbu). Horáky vyhovujú požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Škála výkonov horákov: 5 - 250 kW.

Technické údaje a rozmeryDoplnkové príslušenstvo ku kotlom a horákom - internetový modul a regulátor (videá)
Regulačné a montážne prvky odporúčame od firmy REGULUS.