Obchod Globál s.r.o. - kúrenie, kotly, kotle, pelety
U nás získate zvýhodnené splátky
Quatro

Kotly OPOP

Kotly českého výrobcu s tradíciou viac ako 65 rokov. Sídlo spoločnosti sa nachádza vo Valašskom Meziříčí. Firma vyrába široký sortiment kotlov pre klasické ručné prikladanie (oceľové, liatinové), splyňovacie kotly a kotly peletové. Kotly sú svojou funkčnosťou, jedinečnou kvalitou a príslušenstvom určené najmä pre náročnejších užívateľov, ktorí požadujú komfort, pohodlie a úsporu času. Kotly OPOP to je kvalita a dlhoročná tradícia. Kotly vyhovujú požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Kotol Biopel Premium /V9

Kotol, kotle Biopel 10-40/V9

Kotol ponúka úsporné vykurovanie - účinnosť je až 92,8%. Riadiaca jednotka sa jednoducho nastavuje. Kotol možno ovládať aj cez PC. Produkuje nízke emisie. Spotreba peliet a elektrickej energie je taktiež nízka. Ovládať možno dva zmiešavacie okruhy. Možnosť ovládať kotol pomocou diaľkového ovládania s využitím 2 bezdrôtových izbových termostatov. Je možné pripojiť až 5 čerpadiel. Ekvitermické riadenie na základe vonkajšej teploty. Snímače teploty riadia ohrev akumulačnej nádrže. Kotol vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce. Palivo: drevené pelety 6 - 8 mm.

Technické údaje a rozmery
Kotol Biopel 60-80

Kotol, kotle Biopel 60-80 na drevené pelety

Účinnosť kotla je až 95,5%. Produkuje nízke emisie. Spotreba peliet a elektrickej energie je taktiež nízka. Horák je z nerezovej ocele. Kotol má spoľahlivý systém automatického zapaľovania. Internetový modul pre riadiace jednotky kotlov na pelety. Základné prevedenie riadiacej jednotky umožňuje ovládanie dvoch vykurovacích okruhov, možnosť nastavenia prednostného ohrevu teplej vody, riadenie prevádzky kotla na základe údajov vonkajšieho snímača a komunikáciu s nadradenou reguláciou. Turbulátor spalín pre zvýšenie účinnosti. Kotol vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce. Palivo: drevené pelety 6 - 8 mm.

Technické údaje a rozmery

Na tento výrobok máte možnosť využiť štátne dotácie z programu
Štátne dotácie Zelená domácnostiam
Kotol Biopel 100-200

Kotol, kotle Biopel 100-200 na drevené pelety

Vysoká účinnosť až 95,5%. Spotreba peliet a elektrickej energie je nízka. Horák je z nerezovej ocele. Dlhá životnosť kotla na pelety. Kotol má spoľahlivý systém automatického zapaľovania. Internetový modul pre riadiace jednotky kotlov na pelety. Základné prevedenie riadiacej jednotky umožňuje ovládanie dvoch vykurovacích okruhov, možnosť nastavenia prednostného ohrevu teplej vody, riadenie prevádzky kotla na základe údajov vonkajšieho snímača a komunikáciu s nadradenou reguláciou. Turbulátor spalín pre zvýšenie účinnosti. Súčasťou dodávky kotlov je modul pre ovládanie 3 alebo 4-cestného ventilu. Kotol vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce. Palivo: drevené pelety 6 - 8 mm.

Technické údaje a rozmery

Na tento výrobok máte možnosť využiť štátne dotácie z programu
Štátne dotácie Zelená domácnostiam
Mobilné kontajnerové kotolne

Mobilné kontajnerové kotolne na pelety

Kontajnerové kotolne sú vhodné pre dočasné vykurovanie väčších objektov v prípade rekonštrukcií vykurovacieho systému alebo v prípade havárie. Je možné ich použiť aj ako zdroj vykurovania v prípade vysokých nákladov na obstaranie alebo rekonštrukciu kotolne. Kotolne vyhovujú požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce. Palivo: drevené pelety 6 - 8 mm.

Technické údaje a rozmery
Automatické kotly na uhlie H8-A

Automatické kotly na uhlie H824-A

Kotly s vysokou účinnosťou až 93 %. Majú nízku spotrebu elektrickej energie. Riadiaca jednotka sa ovláda veľmi jednoducho. Možnosť ovládania izbovým termostatom. Kotly možno doplniť o GSM alebo internetový modul. Pre kompaktné rozmery možno inštalovať aj v malých kotolniach. Zásobník môže byť z pravej alebo ľavej strany kotla. Kotly vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce. Palivo: hnedé uhlie orech 2.

Technické údaje a rozmery
Kotly H4EKO s horákom na pelety

Kotly H4EKO s horákom na pelety

Kotly s možnosťou voľby medzi niekoľkými druhmi tuhých palív. Kombinácia automatického a manuálneho režimu. Efektívne využitie paliva a dlhá doba horenia zabezpečuje jeho nízku spotrebu a vysokú účinnosť kotlov. Veľká násypná šachta umožňuje uložiť veľké množstvo paliva. Kotly majú dlhú životnosť. Ich prevádzka je ekologická. Vyhovujú požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce. Palivo: drevené pelety 6 - 8 mm (automatická prevádzka), drevo, hnedé uhlie (ručné prikladanie).

Technické údaje a rozmeryRegulačné a montážne prvky odporúčame od firmy REGULUS.