Obchod Globál s.r.o. - solárne, slnečné kolektory, solárny ohrev
U nás získate zvýhodnené splátky
Quatro

Solárny ohrev

Solárny (slnečný) ohrev je zdrojom tepla pre ohrev vody alebo podporu vykurovania. V slnečných dňoch môže pokrývať od jari do jesene celkovú potrebu teplej vody zohriatej pomocou solárnych (slnečných) kolektorov. V neslnečných dňoch sa pre ohrev vody spína aj doplnkový zdroj napr. elektrické teleso, plynový kotol a pod. Slnečnými systémami (kolektormi) sa môže okrem ohrievania vody aj prikurovať alebo vyhrievať bazén.

Solárna zostava ECONOMY

Celoročny ohrev teplej úžitkovej vody pre 2-3 člennu rodinu. Celoročný ohrev vody pomocou slnečných kolektorov. V prípade nepriaznivého počasia je dohrev realizovaný kotlom ústredného kúrenia. Možnosť dovybaviť ohrievač elektrickou výhrevnou vložkou s termostatom. Počas celého roka usporíte priemerne 70% celkovej energie potrebnej na ohrev vody. Vynikajúci pomer: cena - kvalita - výkon. Zostava je plne automatická, bezobslužná a obsahuje všetky potrebné poistné a ochranné prvky (napr. ochrana kolektorov proti prehriatiu, systém nočného chladenia počas letnej dovolenky, funkcia odsneženia kolektorov, ochrana pred oparením). Dodatočná ochrana proti korózii ohrievača - magnéziová anóda.

Solárny ohrev ECONOMY, solárne, slnečné kolektory
Na tento výrobok máte možnosť využiť štátne dotácie z programu
Štátne dotácie Zelená domácnostiam


Solárna zostava KOMFORT

Kompletná solárna zostava pre celoročny ohrev teplej úžitkovej vody pre 4-5 člennu rodinu. Celoročný ohrev vody pomocou slnečných kolektorov. V prípade nepriaznivého počasia je dohrev realizovaný kotlom ústredného kúrenia. Možnosť dovybaviť ohrievač elektrickou výhrevnou vložkou s termostatom. Počas celého roka usporíte priemerne 70% celkovej energie potrebnej na ohrev vody. Vynikajúci pomer: cena - kvalita - výkon. Zostava je plne automatická, bezobslužná a obsahuje všetky potrebné poistné a ochranné prvky (napr. ochrana kolektorov proti prehriatiu, systém nočného chladenia počas letnej dovolenky, funkcia odsneženia kolektorov, ochrana pred oparením). Dodatočná ochrana proti korózii ohrievača - magnéziová anóda.

Solárny ohrev KOMFORT, solárne, slnečné kolektory
Na tento výrobok máte možnosť využiť štátne dotácie z programu
Štátne dotácie Zelená domácnostiam