Obchod Globál s.r.o. - kúrenie, kotly, pelety
U nás získate zvýhodnené splátky
Quatro

Kotly TEKLA

Kotly Tekla majú plne automatickú prevádzku. Jednoduchá obsluha a údržba je z prednej strany kotla - prikladanie, regulácia, čistenie. Výmenník kotlov je vyrobený z certifikovanej ocele vysokej kvality (hrúbka 8 mm). Záruka na oceľové výmenníky je 5 rokov a na liatinové 10 rokov. V spalinách týchto kotlov je len veľmi nízka úroveň škodlivých látok. Regulácia výkonu horáka je v rozmedzí 30 % až 100 % jeho zaťaženia. Účinnosť kotlov zvyšuje zavodnená podlaha, ktorá zároveň predlžuje aj ich životnosť. V kotloch je zabudovaný aj teplomer spalín. Kotly vyhovujú požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

 

KOTOL DRACO BIO COMPACT

Kotle DRACO BIO COMPACT na pelety

Vďaka zásobníku paliva umiestnenému v hornej časti nad výmenníkom je kompaktnejších rozmerov. Kotol je nižší, preto je ľahké prikladanie paliva. Komfort vykurovania poskytuje pokročilá regulácia a automatická funkcia zapaľovania a vyhasínania peletového horáka. Proces spaľovania zlepšuje keramický katalizátor, ktorý zároveň zvyšuje účinnosť a znižuje emisie v spalinách. Kotol je štandardne vybavený horákom FIREBLAST. Vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Technické údaje a rozmery

Na tento výrobok máte možnosť využiť štátne dotácie z programu
Štátne dotácie Zelená domácnostiam
KOTOL DRACO BIO

Kotle DRACO BIO na pelety

Kotol má osvedčený a efektívny výmenník tepla a odolný oceľový horák na pelety. Komfort vykurovania poskytuje pokročilá regulácia a automatická funkcia zapaľovania a vyhasínania peletového horáka. Kotol je štandardne vybavený horákom FIREBLAST. Vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Technické údaje a rozmery

Na tento výrobok máte možnosť využiť štátne dotácie z programu
Štátne dotácie Zelená domácnostiam
KOTOL DRACO DUO BIO

Kotle DRACO DUO BIO na pelety, uhlie a drevo

Kotol s osvedčeným a veľmi efektívnym dvojohniskovým výmenníkom tepla. Odolný oceľový horák určený na spaľovanie peliet. Komfort vykurovania poskytuje pokročilá regulácia a automatická funkcia zapaľovania a vyhasínania peletového horáka. Spaľovanie alternatívneho paliva (ručné prikladanie) dovoľuje núdzová komora s vodným roštom. Kotol je vybavený horákom FIREBLAST. Vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Technické údaje a rozmery
KOTOL TYTAN BIO

Kotle TYTAN BIO na pelety

Kotol s odolným liatinovým výmenníkom tepla. Pevný vodný rošt. Odťah spalín zabezpečuje 4-ťahový systém - zvyšuje účinnosť kotla, znižuje únik energie v spalinách. Odolný oceľový horák určený na spaľovanie peliet. Komfort vykurovania poskytuje pokročilá regulácia a automatická funkcia zapaľovania a vyhasínania peletového horáka. Kotol je vybavený horákom FIREBLAST. Vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Technické údaje a rozmery

Na tento výrobok máte možnosť využiť štátne dotácie z programu
Štátne dotácie Zelená domácnostiam
KOTOL DRACO

Kotle DRACO na pelety, eko-hrášok a hnedé uhlie

Kotol s efektívnym jednoohniskovým výmenníkom tepla a odolným liatinovým retortovým horákom. Palivo je podávané automaticky zo zásobníka šnekovým podávačom. Prevádzku zabezpečuje elektronický regulátor. Štandardnou výbavou kotla sú dva systémy na ochranu proti prehoreniu do zásobníka paliva. Vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Technické údaje a rozmery
KOTOL DRACO DUO

Kotle DRACO DUO na pelety, eko-hrášok, hnedé uhlie, uhlie a drevo

Kotol s dvojohniskovým výmenníkom tepla a odolným liatinovým retortovým horákom. Palivo je podávané automaticky zo zásobníka šnekovým podávačom. Spaľovanie alternatívneho paliva (ručné prikladanie) dovoľuje núdzová komora s vodným roštom. Prevádzku zabezpečuje elektronický regulátor. Štandardnou výbavou kotla sú dva systémy na ochranu proti prehoreniu do zásobníka paliva. Vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Technické údaje a rozmery
KOTOL DRACO DUO ECO

Kotle DRACO DUO ECO na pelety, drevnú štiepku, uhlie a drevo

Kotol s dvojohniskovým výmenníkom tepla, unikátnou konštrukciou horáku novej generácie, dopravníkovým systémom a násypkou - umožňuje spaľovať pelety, alebo drevené štiepky. Automatická funkcia zapaľovania a vyhasnutia. Prevádzku kotla riadi elektronický regulátor s veľkým displejom. Vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Technické údaje a rozmery

Na tento výrobok máte možnosť využiť štátne dotácie z programu
Štátne dotácie Zelená domácnostiam
KOTOL ECOTEC

Kotle ECOTEC na na hnedé a čierne uhlie, drevo a hruboprach

Tradičný kotol pre ústredné vykurovanie. Kvalitný výmenník tepla. Vďaka ohťahovým kanálom kotol ponúka efektívny proces spaľovania s vyššou účinnosťou a dlhšie časové intervaly medzi prikladaním. Dva rošty - jeden pevný vodný rošt a druhý pre ľahké odstránenie popola. Ľahké čistenie vďaka veľkým prístupovým dvierkam. Vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Technické údaje a rozmery
KOTOL DRACO VERSA

KOTOL DRACO VERSA

Automatický kotol so šnekovým podávačom paliva a žľabovým horákom založený na osvedčenom a efektívnom dvojohniskovom výmenníku tepla, zhotovenom z vysoko kvalitnej, certifikovanej ocele v hrúbke 8 mm. Výbavou je odolný, oceľový, žľabový horák, na ktorý je palivo podávané zo zásobníka pomocou šnekového podávača. Automatické podávanie paliva poskytuje jeho užívateľovi vyšší komfort vo vykurovaní. Správnu prevádzku zabezpečuje moderný, elektronický regulátor so širokým obsahom funkcií. Kotol je štandardne vybavený taktiež dvoma systémami na ochranu proti prehoreniu do zásobníka paliva.

Technické údaje a rozmery
KOTOL TYTAN

Kotle TYTAN na hnedé uhlie, čierne uhlie, koks (základné), drevo, hruboprach (dodatkové)

Tradičný kotol pre ústredné vykurovanie. Kvalitný liatinový výmenník tepla a pevný vodný rošt. Odťah spalín zabezpečuje 3-ťahový systém - zvyšuje účinnosť kotla, znižuje únik energie v spalinách. Veľký prikladací priestor predlžuje intervaly medzi prikladaním. Prívod vzduchu môže byť riadený pomocou termostatického regulátora ťahu. V dvierkach je otvor pre prívod vzduchu. Vyhovuje požiadavkám na úsporné a lacné kúrenie. Zabezpečíme montáž, komplet kurenárske práce, servis a servisné práce.

Technické údaje a rozmeryRegulačné a montážne prvky odporúčame od firmy REGULUS.